Wraz ze zwiększającą się popularnością makijażu permanentnego, pojawia się problem nieudanego makijażu. Czemu tak się dzieje? Na rynku powstają coraz to nowe salony, które proponują usługi makijażu permanentnego. Klienci zachęceni ceną czy promocją korzystają, a później nie rzadko żałują, gdyż nie sprawdzili z każdej strony miejsca wykonania makijażu.

Tak. Makijaż może trwale oszpecić twarz kobiety lub mężczyzny. Dzieje się tak, gdy zabieg wykonuje osoba niedoświadczona, niecierpliwa lub niestosująca się do powszechnie obowiązujących zasad w tej sferze. Nie jest wstydem zapytać kosmetyczki o jej doświadczenie, przebyte szkolenia czy kursy oraz o ilość wykonanych dotychczas zabiegów. Warto zapoznać się z pracami wykonanymi przez kosmetyczkę. Warto zapoznać się również z opiniami na temat kosmetyczki i salony.

Aby wykonać korektę makijażu permanentnego - cover potrzeba specjalnego doświadczenia i umiejętności. Nie każda kosmetyczka podejmuje się takiego działania, gdyż nieumiejętnym działaniem można jeszcze bardziej oszpecić twarz klientki. W zakresie naprawy makijażu permanentnego organizowane są oddzielne kursy i szkolenia, które uczą technik coveru makijażu.

Do wykonania korekty makijażu czasami potrzeba więcej niż jednego zabiegu. Sam zabieg coveru powinien być przemyślany przez kosmetyczkę oraz przez klientkę, która powinna bardzo współpracować przy wykonaniu makijażu.

Z dotychczas wykonanymi przeze mnie zabiegami można zapoznać się w Galerii, na moim Fanpage na Facebooku oraz na Instagramie.

Naprawa starego/nieudanego Makijażu Permanentnego

05 sierpnia 2019

Zadzwoń: +48 604 187 567